Press

Artiklar om ArkivDigital

ÅlandsTidningen (nyan.ax) 2010-11-29
IDG 2009-09-06
Helsingborgs Dagblad 2008-10-27
Helsningsborgs Dagblad 2008-06-10
Helsingborgs Dagblad 2008-01-18 (tidningen 2008-01-21)
KGF-nytt sep 2006
Värmlands Anor 2006
Släkthistoriskt Forum nr 5 2004
Ystads Allehanda 2004-10-15
Släktdata nr 4 2003
Trelleborgsforum nr 2 2003

Pressmeddelanden

För att kunna läsa PDF-filerna nedan kan du t.ex. använda Acrobat Reader, som du kan hämta gratis här: http://get.adobe.com/se/reader/.

2012-06-15 Mikael Karlsson ny VD
2012-05-24 Bokslutskommuniké ArkivDigital räkenskapsåret 2011
2011-11-10
Arkivens Dag - ArkivDigital gratis

2011-08-24 ArkivDigital GRATIS under Släktforskardagarna 27-28 augusti
2011-07-15 Ny version av ADOnLine2 - efterfrågad funktion klar!
2011-05-03 27 miljoner färgbilder åt släktforskarna
2011-04-16 Arkiv Digital AD AB, Bokslutskommuniké 2010
2011-03-15 Släktforskningens dag - Släktforska gratis
2011-02-02 ArkivDigital firar 25 miljoner digitala bilder
2010-12-27 Släktforska gratis på Internet
2010-12-03 Arkiv Digital utan gränser!
2010-11-01 Arkiv Digitals nya program – med hjälp vid synfel
2010-10-04 100 000 böcker i digitalt arkiv
2010-09-02 Grattis Birgitta Ringström från Vallentuna som på Släkt...
2010-07-29 Arkiv Digital är nu det ledande släktforskningsföretaget...

Pressmeddelande 2010-02-12.
Pressmeddelande 2009-12-15.
Pressmeddelande 2009-06-01.
Pressmeddelande 2009-04-17.
Pressmeddelande 2009-02-13.
Pressmeddelande 2008-10-03.
Pressmeddelande 2008-09-11.
Pressmeddelande 2008-09-05.
Pressmeddelande 2008-08-21.
Pressmeddelande 2008-08-13.
Pressmeddelande 2008-06-01.
Pressmeddelande 2007-05-28.

ANTAL FÄRGBILDER

49 863 828

Mer info om våra färgbilder

  Varukorg



Login formulär